משפט מסחרי

משרדנו מתמחה במשפט מסחרי ומשפט מסחרי בינלאומי

פעילות משרדנו כוללת: ליווי עסקאות וסחר בינלאומי, משפט מסחרי על כל גווניו לרבות עריכת חוזים מסחריים על כל סוגיהם, מכרזים, דיני זכיינות, הפצה ועוד.

משרדנו מעניק שירותים לחברות ואנשי עסקים במשק הן בישראל והן מחוצה לה, החל מהשלבים המקדמיים של היזמות העסקית תוך מתן ייעוץ משפטי וליווי שוטף במהלך הפעילות העסקית, לרבות עריכת חוזים מסחריים מגוונים, הסכמי השקעה, זכיינות, הפצה, הסכמים עם ספקים ונותני שירות, שכירות, ניהול מו”מ מסחרי ועוד.

פעילותו הרב-גונית של משרדנו חולשת על קשת רחבה של תחומי מומחיות משפטית ועסקית ומהווה יתרון ללקוחות המשרד הנהנים מייעוץ מקצועי רחב תוך שיתוף פעולה עם אנשי עסקים בארץ ובחו”ל במגוון תחומים.משרדנו משתף פעולה עם משרדי רו”ח, עורכי דין בעלי התמחויות ספציפיות כגון: מיסוי, מקרקעין, דיני ביטוח וכל זאת על מנת להעניק ללקוחותינו שירות מקיף ומקצועי.

משרדנו מתאפיין ביצירתיות משפטית תוך שילוב חשיבה עסקית, זמינות ויחס אישי לכל לקוחותינו. מטרתינו להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ללא פשרות, יחס אישי ומגוייס ופתרונות בזמן אמת !

משרד עורך דין שי סופר

צור קשר עוד היום על מנת לקבל ייעוץ, ליווי ופתרונות עסקיים וחוזיים על פי דרישה והתאמה לסוג העסק.

המשרד עובד עם מגוון לקוחותיו על פי התאמה לאופי החברה: ריטיינר חודשי / ליווי עסקי ומשפטי לעסקה ספציפית/ טיפול בחוזה נקודתי.

משרד עו”ד שי סופר שם לו למטרה לספק ללקוחותיו שירות מקצועי, אמין, דיסקרטי, אישי וחשוב לא פחות מתומחר באופן הוגן.

עורך דין עסקי | עורך דין מסחרי | משרד עו

שירותי המשרד בעולם המשפט המסחרי

הסכמי סודיות ואי תחרות (NDA) (NCA)

הסכמי שיתוף פעולה (MOU)

הסכמי ייעוץ

הסכמי השקעה

הסכמי מייסדים

הסכמי שותפות

הסכמי מניות ואופציות

מתקשרים, מתייעצים ומתחילים לייצר רווחים 

  לייעוץ משפטי מקצועי השארו פרטים