משפט עסקי

הקמת עסק

כל עסק מתחיל ברעיון, “שלב הרעיון” הוא השלב הראשוני שבו למעשה נתקל היזם בשאלות בעלות משמעות משפטית. האם הרעיון דורש הגנה משפטית? האם כדאי לרשום פטנט? האם כדאי לרשום סימן מסחרי? האם כדאי להגן ולרשום את שם העסק? האם ניתן להציג את הרעיון לשותפים/משקיעים/לקוחות פוטנציאליים מבלי שמישהו מהם “יגנוב” את הרעיון? וכיו”ב שאלות.

בשלב ב’ יעלו שאלות כגון: האם העסק דורש רשיון? האם המוצר המיובא מחייב הוצאת תו תקן? באלו תנאים כדאי לקנות? איזו התאגדות משפטית מועדפת? חתימה על חוזי שכירות, חוזי העסקת עובדים, חוזי התקשרות עם נותני ספקים, חוזי הפצה, ועוד.

בשלב הפעילות השוטפת יעלו שאלות משפטיות כגון: התקשרויות שונות, תנאי מכר (אשראי או בעסקאות בין לאומיות FOB, CIF, LC : INCOTERMS וכיו”ב ), אחריות, צ’קים חוזרים, חוות דעת בעניינים שונים, מחלוקות מסחריות ועוד.

פתיחת עסק מחייבת עבודת הכנה מדוקדקת אשר תחסוך לעסק ובעליו כסף ומשאבים בהמשך הדרך. לפיכך ראוי להשקיע זמן ולהתיעץ עם מומחים מתחומים שונים על מנת לקבל הבנה מקסימלית של תחום הפעילות והדרך האופטימאלית לצלוח אותו.

בניית העסק בצורה נכונה תוך ראייה עתידית כגון: זכיינות, סוכנות, הפצה כמו גם בחירת סוג התאגדות מועדף מבחינה מיסויית, סוגיות מימון ואשראי, ביטוח וכיו”ב תשפר את סיכויי העסק להצליח.

משרדנו יעניק לך ליווי עסקי ומשפטי מלא- משלב הרעיון והכנת התוכנית העסקית ובמהלך ניהולו השוטף של העסק, כל זאת תוך התייחסות רציפה להשלכות ומשמעויות משפטיות של עסקך כגון: היבטים מיסויים, הגנה על שמות מסחריים ופטנטים, שמירה על סודיות, התקשרויות עתידיות, התחייבויות וכיו”ב.

משרדנו מעניק ייעוץ על בסיס צורך עכשווי (אד הוק) או לחלופין על בסיס חודשי (ריטיינר), ויעניק לך מידע מקיף וסל שירותים אשר יאפשרו לעסקך להיבנות נכון למן ההתחלה.

בנוסף, משרדנו עובד בשיתוף פעולה מלא ורציף עם יועצים ומומחים מתחומים שונים של התעשייה (מזון, פרמצבטיקה, תעשייה וכו) , רואי חשבון, יועצי מס, מומחי שיווק ומכירות כל זאת על מנת להקל את דרכיך בעולם העסקי ולכוון את צעדיך.

משרד עורך דין שי סופר

צור קשר עוד היום על מנת לקבל ייעוץ, ליווי ופתרונות עסקיים וחוזיים על פי דרישה והתאמה לסוג העסק.

המשרד עובד עם מגוון לקוחותיו על פי התאמה לאופי החברה: ריטיינר חודשי / ליווי עסקי ומשפטי לעסקה ספציפית/ טיפול בחוזה נקודתי.

משרד עו”ד שי סופר שם לו למטרה לספק ללקוחותיו שירות מקצועי, אמין, דיסקרטי, אישי וחשוב לא פחות מתומחר באופן הוגן.

עורך דין עסקי | עורך דין מסחרי | משרד עו

שירותי המשרד בעולם המשפט העסקי

הסכמי סודיות ואי תחרות (NDA) (NCA)

הסכמי שיתוף פעולה (MOU)

הסכמי ייעוץ

הסכמי השקעה

הסכמי מייסדים

הסכמי שותפות

הסכמי מניות ואופציות

פנה עוד היום לקבלת ליווי עסקי בראיה משפטית מסחרית – זכור ייעוץ נכון יחסוך לך זמן וכסף!